Welcome to Windfall Electrician Wordpress Theme.
Yiğitler Mh. C13 Sk.Yıldırım/BURSA
Bize Ulaşın+90 535 340 88 17

Paslanmaz Çelik Millerin Kullanım Alanları

Paslanmaz çelik miller günümüzde birçok kullanım yerlerine sahiptir. Türlü bölümlerde seçilen bu ürünler her çeşit sıcaklıklarda ve basınç değerlerinin farklı olduğu çalışma ortamlarında bile yapısını koruyarak alıcıların mutluluklarını kazanmaktadır. Paslanmaz çelik mil birtakım kullanım alanlarını sıraya koymak gerekirse;

Mutfak bölümünde: Mutfak bölümlerinde kullanılan paslanmaz çelik miller çoğunlukla tezgâh ve raf oluşumlarında kullanılmaktadır. Kullanılmakta olan paslanmaz çelik miller sağlam olmaları faktörü ile mutfak bölümlerinde güvenle kullanılabilmektedir.

Otomotiv bölümünde: Otomotiv bölümlerinde kullanılan paslanmaz çelik miller, çoğunlukla araç inşasında kullanılmaktadır. Araç parçalarında kullanılan miller oldukça sağlam ve biçimlendirilebilir olması nedeni ile otomotiv bölümünde genişçe kullanılan ürünlerdir.

İnşaat bölümünde: Bu kullanım yerleri arasında en çok kullanıma sahip olan inşaat sektörü, inşaat temellerinin dayanıklı ve aktif bir şekilde oluşturulmasını sağlamaktadır.

Silah sanayisinde: Savunma ve silah sistemlerinde silah parçası olarak kullanılırlar.

Gemi endüstrisinde: Paslanmaz çelik mil kullanılarak üretilen gemiler, diğerlerine göre daha dayanıklı ve sağlam olurlar.

Ev tasarımı ve dekorasyonda: Muhafazalar ve dolapların desteklerini oluşturmak için kullanılmaktadır.


Paslanmaz Çelik Millerin Özellikleri
Soğuk yuvarlama
Soğuk biçimlendirme
Fileto özelliklerinin yuvarlanması
Soğutma platformu
Çalkalama ve Temperleme dahil olmak açısından ısıl prosedüre bağlı olarak değişmektedir ve paslanmaz çelik ortamları için elverişli olmaktadır

Call Now Button
× WhatsApp İletişim